Online sınav sistemiİptal ve İade Bilgileri

 

Aldığınız her ürün, ISG ONLINE garantisi altındadır.
         

Almış  olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü  kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde  teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası,  sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.


         

Sevkiyat  sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma  yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar  varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün  teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine  getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız


         

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.


         

Müşteri  ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve  kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki  kaybı tazminle yükümlüdür


         

Müşterinin ürünü iade etmesi veya  alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan  itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına  ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır.  Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.


         

Üründe ve  ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma,  kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye  teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade  almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.


         

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.


         

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..


         

Havale  iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde  yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza  yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız  gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra  tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade  edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından  kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.